Hakkımızda

Prefabrika yapı tekniği en iyi uygulyan kuruluşlardan biri olan ABAŞ, uzun yıllar bu sektörde çeşitli kaderne ve dallarda çalışmış kişilerin 1994 yılında bir araya gelerek, bilgi ve tecrubelerini birleştirdiği; deneyimli, dinamik bir kuruluştur.

ABAŞ, teknik çalışma ve araştırmalarıyla ileri yapı uygulamalarını yakından izleyrek kalite ve yeniliği kendisine hedef almıştır. Bu nedenlerdir ki, kısa sürede prefabrike yapı sektöründe lider bir konuma ulaşmıştır.

Gerçekleştirdiğimiz geniş referans tablosu (büyük açıklıklı sanayi yapıları, kara yolları, köprü kirişlerini, alışveriş merkezileri, küçük ve orta ölçekli sanayi siteleri, her amaca uygun depolar, eğitim binaları, okullar) projelendirme, üretim ve montajında estetik ve yapı güvenliği unsurlarını en iyi biçimde birleştirmemizin bir sonucudur. ABAŞ her geçen gün ekipmanlarını güçlendirerek ileri teknolojiyi takip etmekte, imkanlarını genişletmektedir.

Hedefimiz zaman içinde hizmet alanlarımızı daha da genişleterek deneyimli ve işinin ustası kadromuzla, prefabrike yapı alanında bir numara olmaktır.